El Ayak Bakım ve Masaj

Aura Centre - Güzellik Merkezi, her zaman güleryüzlü ve alanlarında uzman çalışanlarıyla kaliteli hizmetler vermek, müşterilerine hijyenik bir ortamda çeşitli uygulamalar sunarak uzun soluklu ilişkiler kurmayı amaç edinmiştir.

El ve ayak bakımı, sadece nemlendirme anlamına gelmez. Günlük rutininizdeki basit adımlar, kötü enfeksiyonlara ve hatta kansere karşı koruma sağlayabilir. Cildi hem yumuşak hem de sağlıklı tutmayı öğrenin.

Muhtemelen yüzünüzü temiz ve nemli tutmak için günlük bir bakım ritüeliniz var. Peki ya çalışkan elleriniz ve ayaklarınız için uyguladığınız bir bakımınız var mı? Eller vücudun en çok kullanılan bölgesidir.

Bu yüzden de en çok bakımı elleriniz ister. Ayaklar da gün boyu vücudun ağırlığını taşıdığı için vücudun en yorgun bölgesidir. Eller ve ayaklar, güzellik bakımı söz konusu olduğunda vücudun en ihmal edilen kısımlarından biridir. Ne kadar iyi bakarsanız bakın, elinizin pürüzlülüğü ve kuruluğu genel görünümünüzü bozabilir.

Bu yüzden el ve ayak bakımına yüz bakımı kadar önem verilmelidir.  El ve ayak vücutta en çok dış etkilere açık olan bölgelerden biridir. Yüze belli periyotlarla uygulanan cilt bakımı gibi ellerin de özel bakıma ihtiyacı vardır. Bu nedenle de medikal el ve ayak bakımı işleminin yapılması hem estetik hem de hijyenik açıdan çok büyük önem taşımaktadır.

Ellerin estetik açıdan cerrahi yöntemlerle gençleştirilmesi mümkün olmadığı için el bakımına daha çok özen gösterilmesi gerekir.